Usługi Pogrzebowe 

+48 509332858  

 biuro@funeral.com.pl

Administrator

USŁUGI POGRZEBOWE SZCZECIN – Całodobowo

Najtańsze - Usługi Pogrzebowe Szczecin

Jeśli jesteście Państwo na naszej stronie internetowej, oznacza to że potrzebują Państwo wybrać dobry i tani zakład pogrzebowy. Wiemy, że to bardzo trudny moment w Państwa życiu i dlatego składamy Państwu nasze kondolencje.

Charon to firma pogrzebowa z doświadczeniem która profesjonalnie podchodzi do obsługi uroczystości pogrzebowych, zapewniając godny pochówek każdemu zmarłemu. Nasze usługi pogrzebowe świadczymy na terenie Szczecina i okolic.

Nasz zakład pogrzebowy zapewnia fachową pomoc od pierwszych chwil po śmierci, aż po uformowanie mogiły. Profesjonalnie i godnie pochowamy bliską ci osobę, tak jak oczekują tego żałobnicy.

Usługi pogrzebowe Szczecin - organizacja pogrzebu

Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Charon to firma, w której oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych, jako profesjonalny zakład pogrzebowy udzielamy informacji całodobowo. na dobę udzielamy informacji telefonicznie.

  • transport zwłok z domu, szpitala, hospicjum,
  • przygotowanie zmarłego do ceremonii pogrzebowe,
  • fachową pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności,
  • organizację pogrzebu w dowolnym obrządku oraz na dowolnym cmentarzu,
  • szeroki wybór trumien, urn oraz innych akcesorii pogrzebowych,  
  • oferujemy również usługę kremacji zwłok w Szczecinie – jej koszt to 650 zł,

Nasze usługi pogrzebowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo pod numerami dyżurnymi. Nasze biuro mogą Państwo odwiedzić osobiście w godzinach 8.00 - 16.00 odpowiadając Państwa na wszystkie pytania i wątpliwości.

Ceremonię pogrzebową organizujemy z wyczuciem i taktem, dbając o najmniejsze detale uroczystości pogrzebowej. Ostatnie pożegnanie zmarłego winno się odbyć we właściwej atmosferze by godnie i z szacunkiem pożegnać zmarłego a to własnie wyróżnia się nasz całodobowy zakład pogrzebowy.

Tanie usługi pogrzebowe Szczecin

Charon to usługi pogrzebowe oferujące swoje usługi na terenie całego Szczecina i okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo i jako zakład pogrzebowy odbieramy ciała zmarłych o każdej porze dnia lub nocy.

W tej trudnej dla Państwa chwili, prosimy się dać przeprowadzić przez proces organizacji pogrzebu.

Charon, które jest rozpoznawalne, jako dobre usługi pogrzebowe Szczecin, ostatnia droga Bliskiego Zmarłego będzie pięknym pożegnaniem.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych

Design by: www.diablodesign.eu